EV DC Şarj Cihazı için Tek Tabancalı 800A Çift Tabancalı 600A Şarj Kablosu için 3,5 kW 4,5 kW 2,4 kW Sıvı Soğutma Sistemi
Ürün Tanıtımı
Özellikler
Hassas Akım Uyarlaması
● 800A tek tabanca/600A çift tabanca yapılandırmalarını destekler
● 3,5 kW ısı dağılımı sürekli yüksek yükleri garanti eder
● Dinamik tepki için ayarlanabilir akış pompası (0-5,5 L/dak)
● PA12 boruları 10 bar basınca dayanıklıdır
Akıllı İzleme Sistemi
● RS485 protokolü uzaktan tanılama olanağı sağlar
● ±0,15°C hassasiyetli PT1000 sensörü
● Akış izleme 0,1-25,5 L/dak'yı kapsar
● Sıvı seviye anahtarı ortam kaybını önler
Aşırı Çevresel Tolerans
● -40°C soğukta çalıştırma, aşırı soğukta çalışmayı garanti eder
● 50°C ortamlarda kararlı ısı dağılımı
● IP55 koruma derecesi çevresel korozyona karşı dayanıklıdır
● Aktif soğutma için 1.200 m³/saat hava akışı
Verimli Enerji Yönetimi
● Toplam Güç Tüketimi
● 24V DC sistemi enerji verimliliğini artırır
● Modüler tasarım bakımı kolaylaştırır
● Hafif yapı (net ağırlık 18 kg)
Başvuru
● Süper Şarj İstasyonlarında Yüksek Akımlı Çalışma
800A tek şarjlı hızlı şarj sırasında kablolarda oluşan ısı birikimini sürekli olarak dağıtır, yüksek akımdan kaynaklanan sıcaklık artışını ve güç sınırı sorunlarını önler ve 30 dakikalık verimli hızlı şarj döngüleri sağlar.
● Polar Şarj Ağı Dağıtımı
-40°C soğukta çalıştırma özelliği ve antifriz soğutma sıvısı uyumluluğu sayesinde, Kuzey Kutup Dairesi ve yüksek rakımlı bölgelerdeki şarj istasyonlarında düşük sıcaklıklarda yaşanan arıza riskini azaltıyor.
● Lojistik Merkezlerinde Çift Şarj Sistemi
Elektrikli lojistik araçlarının sürekli çalışma gereksinimlerini karşılayan RS485 ağ bağlantısı, birden fazla soğutma sisteminin merkezi olarak kontrol edilmesini sağlıyor ve 600A çift şarj cihazı paralel şarjının verimliliğini optimize ediyor.
● Kompakt Şarj Terminali
130 mm derinliğe kadar dolaplara sığar. Bir ısı eşanjörü ve 144 W'lık yüksek güçlü bir fan, dar ortamlarda verimli ısı dağılımı sağlamak için birlikte çalışır.
Yapı
Parametre
Kapsamlı parametreler | |
| Ürün adı | Şarj kablosu soğutma sistemi |
| Başvuru | Tek Silah 800A/Tek Silah 600A |
| Ürün boyutu | (G) 240 * (Y)534 * (D)330 mm |
| Isı değiştirici boyutu | (G) 230 * (Y)460 * (D)85 mm |
| Soğutma sıvısı | 10CST silikon yağı veya Parçalanabilir dielektrik soğutma sıvısı |
| Isı dağıtma kapasitesi | 3500W@5L/dak,1200m³/h,50°C Tamb |
| İletişim yöntemi | RS485 |
| Güç dağılımı | <300W |
| Net ağırlığı | 18 kilo |
| Sistem hacmi | 3L |
| Soğutma boru hattı malzemesi | PA12 |
| Arayüz özellikleri | φ4*6/5*7/6*8/8*10mm |
Çevresel koşullar | |
| Ortam sıcaklığı | -40℃~50℃ |
| Depolama sıcaklığı | -40℃~85℃ |
| Giriş sıcaklığı | <85℃ |
| Uygulama ortamı | Dahili Şarj |
| Yükseklik | ≦2000m |
Sirkülasyon pompası | |
| Pompa tipi | Dişli pompa |
| Anma gerilimi | 24V DC |
| Anma gücü | 150W |
| Hız | 500~3500 dev/dak |
| Çalışma basıncı | 0~10bar |
| Akış | 0~5,5L/dak (Ayarlanabilir) |
| Soğutma suyu sıcaklığı | -40~100℃ |
| Çalışma sıcaklığı | -40~80℃ |
| Koruma sınıfı | IP55 |
Fan | |
| Fan tipi | Eksenel akışlı fan |
| Hava hacmi | 1000m³/saat |
| Rüzgar yönü | Üflemek |
| Anma gerilimi | 24V DC |
| Anma gücü | 144W |
| Çalışma sıcaklığı | -40~125℃ |
| Hız | 3600 devir/dakika |
| Gürültü | Maksimum<65dB |
Akış sensörü | |
| Çalışma voltajı | 4,5~60VDC |
| Çalışma sıcaklığı | -40~100℃ |
| Maksimum frekans | 34Hz |
| Akış aralığı | 0,1~25,5L/dak |
| Başlangıç akışı | 0,35L/dak |
| Maksimum basınç | 1Mpa |
Basınç sensörü | |
| Çalışma basıncı | 0~1MPa |
| Orta sıcaklık | -30~105℃ |
| Çıktı Türü | 4~20mA |
| Kesinlik | 0,5%FS |
| Besleme gerilimi | 12~30VDC |
| Hizmet ömrü | 10⁶ Basınç döngüsü |
Sıcaklık sensörü | |
| Sensör Tipi | PT1000 |
| Menzil | -50~150℃ |
| Yalıtım direnci | 500VDC,100MΩ |
| Ölçüm doğruluğu | Sınıf A,±0.15℃ |
Seviye şalteri | |
| Anahtar Türü | Normalde kapalı |
| Alarm noktası | Kalan yağ deposu miktarı |
| Çalışma basıncı | 0~1MPa |
| Çalışma sıcaklığı | -40~100℃ |
| Direk uzunluğu | 160 mm |
Kalite Kontrol
Ambalajlama
açıklama2

Zemin Üstü DC Şarj İstasyonu
Bölünmüş DC Şarj İstasyonu
Mobil DC Şarj İstasyonu
Enerji Depolama + Şarj
DC-DC Hava Soğutmalı Şarj Modülü

